Харківські Будматеріали, Корпорація

Харківські Будматеріали, Корпорація
Харків, ул. Достоевского, 1

До корпорації входять: ТОВ «Завод залізобетонних конструкцій»
ТОВ «Курязький завод силікатних виробів»
НПФ «Інтерфакт ЛТД»
В даний час, корпорація є найбільшим в регіоні виробником виробів з ніздрюватого бетону автоклавного твердіння (газобетону) «хети», пустотілих плит перекриттів безопалубочного формування (Бельгійська технологія), силікатної та керамічної цегли (лицьовій / рядового), сухих будівельних сумішей.
На «Заводі залізобетонних конструкцій» ми виробляємо стінові блоки з пористого бетону (газобетон) «хети», пустотілі плити перекриття безопалубочного формування (Бельгійська технологія), товарний бетон, фундаментні блоки (ФБС).
«Курязький завод силікатних виробів »виробляє силікатна цегла (потовщений / одинарний), сухі будівельні суміші.
НПФ« Інтерфакт ЛТД »виробляє цеглу керамічна лицьова, який, завдяки своїй довговічності, архітектурно естетичним якостям і невисокій вартості, отримав широке поширення в сучасному будівництві.
ТОВ «АТП« Харківські Будматеріали »здійснює доставку будматеріалів, вироблених корпорацією, на будівельні майданчики в будь-який зручний для Вас час.
Вдосконалення технологій виробництва будівельних матеріалів і розширення номенклатури виробленої продукції дозволяє своєчасно відповідати на високі вимоги і запити будівельних організацій та замовників.